از متخصص اسناد بپرسيد
صفحه هاي مرتبط
 
پربازديدهاي امروز
 
 

 

تعداد مشاهده خبر :848
btnSendToFriend
اشرف بروجردی، رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی از نمایشگاه کتاب بازدید کرد
تاريخ درج خبر : 1396/02/23 09:21:42 ق.ظ
اشرف بروجردی به همراه هیأت همراه ضمن دیدار با سیدعباس صالحی رئیس سی امین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران، از غرفه های مستقر در این نمایشگاه نیز بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومي سازمان اسناد و كتابخانه ملي ايران، در ابتدای دیدار رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی و رئیس سی امین دوره نمایشگاه کتاب تهران، اشرف بروجردی رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی، ضمن تقدیر از عملکرد دست اندرکاران برگزاری سی امین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب خاطرنشان کرد: ایجاد هماهنگی میان اجزا برگزاری نمایشگاه کتاب که به عنوان رویداد مهم فرهنگی کشور لحاظ می شود نشان از مدیریت و برنامه ریزی مناسب در این زمینه است و این کار باعث دلگرمی اصحاب فرهنگ و نشر می شود. رئیس سازمان اسناد و کتابخانه ملی افزود: نمایشگاه کتاب تهران در واقع فرصت مناسبی است تا فرهنگ کشور جان تازه ای بگیرد و مردم را متوجه مسئله مهم مطالعه کند. سیدعباس صالحی نیز ضمن ارائه گزارشی از میزان بازدید این دوره از نمایشگاه و مقایسه با دوره های گذشته، بیان داشت: نمایشگاه کتاب در شهر آفتاب از نظر فراهم کردن امکانات رفاهی برای بازدیدکنندگان به مراتب از نمایشگاه های برگزار شده در مصلی بهتر عمل کرده است و شاهد رضایت بیشتر بازدیدکنندگان در این زمینه هستیم.
Show full size image.

 
وی با اشاره به سپردن امور برگزاری نمایشگاه به اتحادیه ناشران، تصریح کرد: امسال بیشتر امور برگزاری نمایشگاه به خود ناشران واگذار می شود و قرار است سال آینده تمام امور نمایشگاه کتاب به ناشران واگذار شود.
شایان ذکر است اشرف بروجردی در ادامه دیدار خود از نمایشگاه کتاب، از غرفه سازمان اسناد و کتابخانه ملی نیز دیدار کرد و ضمن تقدیر از همکاران این غرفه، توصیه هایی را نیز برای ارائه بهتر خدمات به همکاران غرفه بیان داشت.
گفتنی است بروجردی در بازدید خود از سی امین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از غرفه های پژوهشگاه علوم انسانی و مطالعات فرهنگی، ققنوس، نشر ثالث، کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس شورای اسلامی، سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی، انتشارات کویر و نشر نی نیز بازدید کرد.
خاطرنشان می شود سی امین دوره نمایشگاه بین المللی کتاب تهران با شعار «یک کتاب بیشتر بخوانیم» از سیزدهم اردیبهشت ماه آغاز شده و تا بیست و سوم همین ماه ادامه می یابد.
آرشيو اخبار

بازگشت
نظرات كاربران
ارسال نظرات

نام:
ايميل: (نمايش داده نمي شود)
توضيحات:

تصویر امنیتی
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.