از متخصص اسناد بپرسيد
صفحه هاي مرتبط
 
پربازديدهاي امروز
 
 

 

تعداد مشاهده خبر :942
btnSendToFriend
امضای تفاهم‌نامه بین سازمان اسناد و کتابخانه ملی و «مکتا»
تاريخ درج خبر : 1395/12/24 10:41:56 ق.ظ
 
تفاهم نامه همكاري بين سازمان اسناد و كتابخانه ملي و مجمع كتابخانه هاي تخصصي حوزوي و دانشگاهي استان قم ( مكتا)، امضا شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، اين تفاهم‌نامه به منظورتوسعه فعاليت‌ها و همكاري‌هاي علمي، پژوهشي و به اشتراك گذاري منابع اطلاعاتي بين سازمان اسناد و كتابخانه ملي ايران و مجمع كتابخانه هاي‌تخصصي (حوزوي و دانشگاهي) استان قم «مکتا» امضا شده است..

از اهداف این تفاهم‌نامه همکاری مشترک در زمینه علمی, تحقیقاتی, کاربردی و فرهنگی در چارچوب اهداف, وظایف و ظرفیت‌های طرفین است. اين تفاهم نامه در پنج ماده،10 بند و یک تبصره به امضای طرفین رسیده است.

همكاري طرفين در زمينه اجراي طرح هاي پژوهشي مشترك، تلاش طرفین برای استفاده هر چه بیشتر از ظرفیت‌های موجود در جهت برگزاری کارگاه‌ها، همایش‌ها، سمینارها، نمایشگاه‌ها و دوره‌های آموزشی مورد توافق طرفین، اقدام طرفين در زمينه انتشار كتاب و نشريات درچارچوب قوانین و مقررات، مبادله و اهداي كتاب و ساير منابع اطلاعاتي به منظور غني‌سازي مجموعه ها و تكميل كسري منابع طرفين و انجام بررسي‌هاي لازم جهت طراحي و اجراي برنامه هاي امانت بين كتابخانه‌اي و كارت عضويت مشترك، از جمله بندهای مورد توافق در این تفاهم‌نامه محسوب می‌شود.
گفتنی است این تفاهم‌نامه بین غلامرضا امیرخانی معاون کتابخانه ملی و مهدي محمدي شجاعي، دبير مجمع كتابخانه هاي تخصصي استان قم به عنوان نمایندگان دو طرف، به امضا رسید.
آرشيو اخبار

بازگشت
نظرات كاربران
ارسال نظرات

نام:
ايميل: (نمايش داده نمي شود)
توضيحات:

تصویر امنیتی
کد نمایش داده شده فوق را در فیلد زیر وارد نمایید.